SMD1812-260-16V
SMD1812-260-16V
ПроизводительYint
Партномер производителяSMD1812-260-16V
ОписаниеCircuit Protection Yint SMD1812-260-16V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Yint |
| Вес | 0.115 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 4W |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 2s |
| Trip Current | - |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 20mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 16V |
| Hold Current | - |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 100mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 20mΩ |
| Voltage - Max | 16V |
| Current - Max | - |
| Time to Trip(Max) | - |
