16V-300
16V-300
ПроизводительYint
Партномер производителя16V-300
ОписаниеCircuit Protection Yint 16V-300
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Yint |
| Вес | 0.512 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Current Rating (Max) | 100A |
| Maximum Time to Trip | 15s |
| Trip Current | 6A |
| Operating Voltage (Max) | 16V |
| Hold Current | 3A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 80mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 20mΩ |
| Voltage - Max | 16V |
| Current - Max | 100A |
| Time to Trip(Max) | 15s |
