250V-145
250V-145
ПроизводительYint
Партномер производителя250V-145
ОписаниеCircuit Protection Yint 250V-145
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Yint |
| Вес | 0.284 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | - |
| Current Rating (Max) | 3A |
| Maximum Time to Trip | 5s |
| Trip Current | 290mA |
| Operating Voltage (Max) | 250V |
| Hold Current | 145mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 14Ω |
| Resistance @ 25℃ | 3.5Ω |
| Voltage - Max | 250V |
| Current - Max | 3A |
| Time to Trip(Max) | 5s |
