30V-185
30V-185
ПроизводительYint
Партномер производителя30V-185
ОписаниеCircuit Protection Yint 30V-185
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Yint |
| Вес | 0.274 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 8s |
| Trip Current | 3.7A |
| Operating Voltage (Max) | 30V |
| Hold Current | 1.85A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 150mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 50mΩ |
| Voltage - Max | 30V |
| Current - Max | 40A |
| Time to Trip(Max) | 8s |
