60V-010
60V-010
ПроизводительYint
Партномер производителя60V-010
ОписаниеCircuit Protection Yint 60V-010
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Yint |
| Вес | 0.1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Current Rating (Max) | 40A |
| Maximum Time to Trip | 5s |
| Trip Current | 300mA |
| Operating Voltage (Max) | 60V |
| Hold Current | 100mA |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 12Ω |
| Resistance @ 25℃ | 2.5Ω |
| Voltage - Max | 60V |
| Current - Max | 40A |
| Time to Trip(Max) | 5s |
