XY2500V-F-3.5-9P
XY2500V-F-3.5-9P
ПроизводительNingbo Xinlaiya Elec.
Партномер производителяXY2500V-F-3.5-9P
ОписаниеConnectors XINLAIYA XY2500V-F-3.5-9P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Ningbo Xinlaiya Elec. |
| Вес | 1.55 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 300V |
| Current Rating (Max) | 8A |
| Connector Type | Board Side/Socket - Closed |
| Mounting Style | Straight Needle |
| Number of Pins | 9P |
| Pitch | 3.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 9 |
| Structure | 1x9P |
| Mounting Type | Straight Pin |
| Pin Structure | 1x9P |
| Current Rating | 8A |
