XY2500V-T-2.5-3P
XY2500V-T-2.5-3P
ПроизводительNingbo Xinlaiya Elec.
Партномер производителяXY2500V-T-2.5-3P
ОписаниеConnectors XINLAIYA XY2500V-T-2.5-3P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Ningbo Xinlaiya Elec. |
| Вес | 0.665 |
| Operating Temperature | - |
| Operating Temperature Range | - |
| Voltage Rating (Max) | 125V |
| Current Rating (Max) | 4A |
| Connector Type | Board Side/Socket - Closed |
| Mounting Style | Straight Needle |
| Number of Pins | 3P |
| Pitch | 2.5mm |
| Number of Rows | 1 |
| Number of PINs Per Row | 3 |
| Structure | 1x3P |
| Mounting Type | Straight Pin |
| Pin Structure | 1x3P |
| Current Rating | 4A |
