VRC522
VRC522
ПроизводительVIBRATION
Партномер производителяVRC522
ОписаниеRF and Wireless VIBRATION VRC522
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | VIBRATION |
| Вес | 0.82 |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | I2C,SPI,UART |
| Interface Type | SPI;I2C;UART |
| Features | Data verification;Low power wake-up |
| agreement | CCITT,ISO 14443A,ISO 14443B |
| mains input | 2V~5.5V |
| transmission rate | 106Kbit/s;212Kbit/s;424Kbit/s |
| Voltage - Supply | 2V~5.5V |
