XTM5803AQ5CT
XTM5803AQ5CT
ПроизводительXTX
Партномер производителяXTM5803AQ5CT
ОписаниеMotor Driver ICs XTX XTM5803AQ5CT
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | XTX |
| Вес | 0.856 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 8 |
| Quiescent Current | 200uA |
| Features | Under Voltage Protection;Over Temperature Protection |
| Voltage - Supply | 2.4V~14V |
| load type | MOSFET |
| Propagation Delay tpHL | 160ns |
| Propagation Delay tpLH | 350ns |
| Current - Output High(IOH) | 500mA |
| Current - Output Low(IOL) | 500mA |
