TZ5054UV365-395AP-002
TZ5054UV365-395AP-002
ПроизводительTUOZHAN
Партномер производителяTZ5054UV365-395AP-002
ОписаниеOptoelectronics TUOZHAN TZ5054UV365-395AP-002
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TUOZHAN |
| Вес | 0.214 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 3uA |
| Power Dissipation | 700mW |
| Forward current | 200mA |
| Peak Wavelength | 365nm~400nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Forward Voltage | 3.6V |
| Radiant Flux | 350mW |
| Antistatic Ability | - |
| Pd- Power Dissipation | 700mW |
| Voltage - Forward(Vf) | 3.6V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 200mA |
