TZ-0807Z1RGB-5V-I4-MS(5mA)
TZ-0807Z1RGB-5V-I4-MS(5mA)
ПроизводительTUOZHAN
Партномер производителяTZ-0807Z1RGB-5V-I4-MS(5mA)
ОписаниеOptoelectronics TUOZHAN TZ-0807Z1RGB-5V-I4-MS(5mA)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TUOZHAN |
| Вес | 0.024 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Quiescent Current | 0.3mA |
| Features | Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 3.5V~7.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~630nm;G:520nm~530nm;B:465nm~475nm |
| Luminous Intensity | R:250mcd~350mcd;G:450mcd~650mcd;B:80mcd~120mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
