TZ-2020S2RGB-5V-I4-MS
TZ-2020S2RGB-5V-I4-MS
ПроизводительTUOZHAN
Партномер производителяTZ-2020S2RGB-5V-I4-MS
ОписаниеOptoelectronics TUOZHAN TZ-2020S2RGB-5V-I4-MS
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TUOZHAN |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Quiescent Current | 0.3mA |
| Voltage - Supply | 3.5V~7.5V |
| Installation method | Top-mount |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~635nm;G:520nm~530nm;B:465nm~475nm |
| Luminous Intensity | R:300mcd~500mcd;G:1300mcd~1800mcd;B:500mcd~700mcd |
| ESD Withstand Voltage | 5000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
