TZ-5050S2RGB-5V-I4-H1
TZ-5050S2RGB-5V-I4-H1
ПроизводительTUOZHAN
Партномер производителяTZ-5050S2RGB-5V-I4-H1
ОписаниеOptoelectronics TUOZHAN TZ-5050S2RGB-5V-I4-H1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TUOZHAN |
| Вес | 0.146 |
| Operating Temperature | -40℃~+80℃ |
| Quiescent Current | 0.3mA |
| Features | Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 3.5V~7.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~635nm;G:520nm~530nm;B:465nm~475nm |
| Luminous Intensity | R:300mcd~500mcd;G:1300mcd~1800mcd;B:500mcd~700mcd |
| ESD Withstand Voltage | 5000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4kHz |
