TZ-H1010-RGB/A-BU08UF-TA1305NA/W109
TZ-H1010-RGB/A-BU08UF-TA1305NA/W109
ПроизводительTUOZHAN
Партномер производителяTZ-H1010-RGB/A-BU08UF-TA1305NA/W109
ОписаниеOptoelectronics TUOZHAN TZ-H1010-RGB/A-BU08UF-TA1305NA/W109
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TUOZHAN |
| Вес | 0.021 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Quiescent Current | 0.35mA |
| Features | Built-in one-way transmission function |
| Voltage - Supply | 3.5V~5.5V |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~630nm;G:520nm~530nm;B:465nm~475nm |
| Viewing Angle | 120° |
| Lens Color | Water Clear |
| Luminous Intensity | R:200mcd;G:800mcd;B:300mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 12kHz |
