TZ-P4-1615R3G2B4IC1TS1-001
TZ-P4-1615R3G2B4IC1TS1-001
ПроизводительTUOZHAN
Партномер производителяTZ-P4-1615R3G2B4IC1TS1-001
ОписаниеOptoelectronics TUOZHAN TZ-P4-1615R3G2B4IC1TS1-001
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TUOZHAN |
| Вес | 0.024 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 0.45mA |
| Features | Built-in one-way transmission function |
| Data transmission rate | 800Kbit/s |
| Wavelength | R:620nm~625nm;G:515nm~525nm;B:460nm~470nm |
| Peak Wavelength | R:622nm;G:520nm;B:465nm |
| Lens Color | Water Clear |
| Luminous Intensity | R:280mcd~420mcd;G:720mcd~890mcd;B:80mcd~160mcd |
| ESD Withstand Voltage | 2000V |
| Fixed-Frequency Pwm Mode | 4.5kHz |
