LP-ISML300
LP-ISML300
ПроизводительWayon
Партномер производителяLP-ISML300
ОписаниеCircuit Protection Wayon LP-ISML300
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Wayon |
| Вес | 0.038 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 1.2W |
| Current Rating (Max) | 50A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 5s |
| Trip Current | 6A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 5mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 8V |
| Hold Current | 3A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 20mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 5mΩ |
| Voltage - Max | 8V |
| Current - Max | 50A |
| Time to Trip(Max) | 5s |
