LP-ISML350
LP-ISML350
ПроизводительWayon
Партномер производителяLP-ISML350
ОписаниеCircuit Protection Wayon LP-ISML350
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Wayon |
| Вес | 0.034 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Power Dissipation | 600mW |
| Current Rating (Max) | 50A |
| Pitch | - |
| Maximum Time to Trip | 5s |
| Trip Current | 7A |
| Resistance - Initial (Ri) (Min) | 3mΩ |
| Operating Voltage (Max) | 6V |
| Hold Current | 3.5A |
| Resistance - Post Trip (R1) (Max) | 18mΩ |
| Resistance @ 25℃ | 3mΩ |
| Voltage - Max | 6V |
| Current - Max | 50A |
| Time to Trip(Max) | 8s |
