L-514EIR1C-UEI
L-514EIR1C-UEI
ПроизводительPARALIGHT
Партномер производителяL-514EIR1C-UEI
ОписаниеOptoelectronics PARALIGHT L-514EIR1C-UEI
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PARALIGHT |
| Вес | 0.31 |
| Operating Temperature | -35℃~+85℃ |
| Radiant Intensity | 30mW/sr;150mW/sr |
| Wavelength | 940nm |
| Viewing Angle | 20° |
| Pd- Power Dissipation | 180mW |
| Wavelength - Dominant | 940nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.3V;1.5V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 100mA |
