L329EIR1C-UEI
L329EIR1C-UEI
ПроизводительPARALIGHT
Партномер производителяL329EIR1C-UEI
ОписаниеOptoelectronics PARALIGHT L329EIR1C-UEI
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PARALIGHT |
| Вес | 0.172 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Radiant Intensity | 12mw/sr;60mw/sr |
| Wavelength | 940nm |
| Viewing Angle | 40° |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| Wavelength - Dominant | 940nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V;1.6V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 100mA |
| Half wave width | - |
