SZ329EIR1C
SZ329EIR1C
ПроизводительPARALIGHT
Партномер производителяSZ329EIR1C
ОписаниеOptoelectronics PARALIGHT SZ329EIR1C
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | PARALIGHT |
| Вес | 0.19 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Radiant Intensity | 12mW/sr@20mA;60mW/sr@100mA |
| Wavelength | 940nm |
| Viewing Angle | 40° |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| Wavelength - Dominant | 940nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 100mA |
