A-IA3R326CIR1C-D
A-IA3R326CIR1C-D
ПроизводительAmicc
Партномер производителяA-IA3R326CIR1C-D
ОписаниеOptoelectronics Amicc A-IA3R326CIR1C-D
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Amicc |
| Вес | 0.168 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Radiant Intensity | 13mW/sr;60mW/sr |
| Wavelength | 940nm |
| Viewing Angle | 30° |
| Pd- Power Dissipation | 150mW |
| Wavelength - Dominant | 940nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V;1.4V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 100mA |
