A-SC880IR3C-P03-1T
A-SC880IR3C-P03-1T
ПроизводительAmicc
Партномер производителяA-SC880IR3C-P03-1T
ОписаниеOptoelectronics Amicc A-SC880IR3C-P03-1T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Amicc |
| Вес | 0.13 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Radiant Intensity | 285mW/sr |
| Wavelength | 855nm |
| Viewing Angle | 90° |
| Pd- Power Dissipation | 2.3W |
| Wavelength - Dominant | 855nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.95V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 1A |
| Half wave width | 25nm |
