A-SP192YIR3C-A01-4T
A-SP192YIR3C-A01-4T
ПроизводительAmicc
Партномер производителяA-SP192YIR3C-A01-4T
ОписаниеOptoelectronics Amicc A-SP192YIR3C-A01-4T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Amicc |
| Вес | 0.016 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Radiant Intensity | 1.5mW/sr |
| Wavelength | 850nm |
| Viewing Angle | 140° |
| Pd- Power Dissipation | 60mW |
| Wavelength - Dominant | 850nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V~1.7V;1.6V~2.2V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 30mA |
