20A32V
20A32V
ПроизводительXucheng Elec
Партномер производителя20A32V
ОписаниеCircuit Protection Xucheng Elec 20A32V
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Xucheng Elec |
| Вес | 0.648 |
| Operating Temperature | - |
| Type | Blade Fuse |
| Operating Temperature Range | - |
| Melting I2t | - |
| Current Rating | 20A |
| Voltage Rating (DC) | 32V |
| Voltage Drop | - |
| Melt I2t | - |
| Interrupting Rating | - |
| Nominal Cold Resistance | - |
| Interrupt Rating | 1kA@32V |
| Voltage - Max | 32V |
