9C.0010302ZKG()
9C.0010302ZKG()
ПроизводительXucheng Elec
Партномер производителя9C.0010302ZKG()
ОписаниеCircuit Protection Xucheng Elec 9C.0010302ZKG()
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Xucheng Elec |
| Вес | 1.366 |
| Operating Temperature | - |
| Type | Blade Fuse |
| Operating Temperature Range | - |
| Melting I2t | - |
| Current Rating | - |
| Voltage Rating (DC) | 32V |
| Voltage Drop | - |
| Melt I2t | - |
| Interrupting Rating | 1kA@32V |
| Nominal Cold Resistance | - |
| Interrupt Rating | 1kA@32V |
| Voltage - Max | 32V |
