UCE4027035LK010005-24.0M
UCE4027035LK010005-24.0M
ПроизводительPletronics Inc
Партномер производителяUCE4027035LK010005-24.0M
ОписаниеCrystals, Oscillators, Resonators Pletronics Inc UCE4027035LK010005-24.0M
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Pletronics Inc |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Supply Voltage | 2.7V~3.5V |
| Output Type | Clipped sine wave |
| Frequency | 24MHz |
| Frequency Stability(Full temperature range) | ±1ppm |
| Frequency Stability | ±1ppm |
| Voltage - Supply | 2.7V~3.5V |
| Supply Current (Max) | 3mA |
| Current - Supply | 3mA |
