WS1830S
WS1830S
Производительwisesun
Партномер производителяWS1830S
ОписаниеRF and Wireless wisesun WS1830S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | wisesun |
| Вес | 0.307 |
| Quiescent Current | 0.5uA |
| Frequency | 13.56MHz |
| Interface | SPI |
| Interface Type | SPI |
| Features | Built-in antenna driver;Data verification;Low power wake-up |
| agreement | CCITT,ISO 14443A,ISO 14443B |
| mains input | 2V~5.5V |
| transmission rate | 106Kbit/s;212Kbit/s;424Kbit/s |
| Voltage - Supply | 2V~5.5V |
