P3100SCX
P3100SCX
ПроизводительShenzhen JingYang
Партномер производителяP3100SCX
ОписаниеTransistors/Thyristors JingYang P3100SCX
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Shenzhen JingYang |
| Вес | 0.23 |
| Repetitive Peak On-state Current (Itrm) | 2.2A |
| Operating Temperature Range | -40℃~+85℃ |
| Peak Pulse Current-Ipp (10/1000us) | 100A |
| Off-state Capacitance (Co) | 80pF |
| Switching Voltage(Vs) | 350V |
| On - State Current(It) | 2.2A |
| On - State Voltage(VT) | 4V |
| Hold Current(Ih) | 150mA |
| Peak off - state voltage(Vdrm) | 275V |
| Current - Leakage | 5uA |
