GC2400-TC014
GC2400-TC014
ПроизводительSilicontra
Партномер производителяGC2400-TC014
ОписаниеIoT/Communication Modules Silicontra GC2400-TC014
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silicontra |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 20dBm |
| Interface | Serial port |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -132dBm |
| Receive Current | 21mA |
| Current Of Transmitting | 210mA |
| Antenna Type | On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 2V~3.7V |
| Modulation System | LORA;FLRC |
| Communication Distance | 3km |
