GC868-TC026
GC868-TC026
ПроизводительSilicontra
Партномер производителяGC868-TC026
ОписаниеIoT/Communication Modules Silicontra GC868-TC026
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silicontra |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 22dBm |
| Interface | Serial port |
| Frequency range | 868MHz |
| Sensitivity | -130dBm |
| Receive Current | 12mA |
| Current Of Transmitting | 150mA |
| Antenna Type | Stamp Hole Antenna |
| Voltage - Supply | 2V~3.7V |
| Modulation System | LORA |
| Communication Distance | 3km |
