LLCC68ZTR8-GC
LLCC68ZTR8-GC
ПроизводительSilicontra
Партномер производителяLLCC68ZTR8-GC
ОписаниеIoT/Communication Modules Silicontra LLCC68ZTR8-GC
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silicontra |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 22dBm |
| Interface | SPI |
| Frequency range | 868MHz |
| Sensitivity | -128dBm |
| Receive Current | 5mA |
| Current Of Transmitting | 120mA |
| Antenna Type | Stamp Hole Antenna |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.7V |
| Modulation System | FSK;GFSK |
| Communication Distance | 4km |
