SX1280PATR2.4
SX1280PATR2.4
ПроизводительSilicontra
Партномер производителяSX1280PATR2.4
ОписаниеIoT/Communication Modules Silicontra SX1280PATR2.4
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Silicontra |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 22dBm |
| Interface | SPI |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -134dBm |
| Receive Current | 10mA |
| Current Of Transmitting | 200mA |
| Antenna Type | Stamp Hole Antenna |
| Voltage - Supply | 2V~3.7V |
| Modulation System | LORA;FLRC;GFSK |
| Communication Distance | 4km |
