BT5S(xoft)
BT5S(xoft)
ПроизводительTUYA
Партномер производителяBT5S(xoft)
ОписаниеIoT/Communication Modules TUYA BT5S(xoft)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TUYA |
| Вес | 1.4 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | I2C;PWM |
| Sensitivity | -94.5dBm |
| Receive Current | 8.9mA |
| Current Of Transmitting | 18.4mA |
| Antenna Type | On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
| Wireless Standard | Bluetooth 5.0 |
| Utilized IC / Part | TLSR8250F512ET32 chip |
| Output Power(Max) | 10dBm |
