WB3S(0nw9)
WB3S(0nw9)
ПроизводительTUYA
Партномер производителяWB3S(0nw9)
ОписаниеIoT/Communication Modules TUYA WB3S(0nw9)
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | TUYA |
| Вес | 1.9 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Output Power | 16dBm |
| Interface | UART;ADC;GPIO |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Sensitivity | -95dBm |
| Receive Current | 98mA |
| Current Of Transmitting | 222mA |
| Antenna Type | On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 3V~3.6V |
| Wireless Standard | Bluetooth4.2 |
| Utilized IC / Part | BK7231T |
