DLP-RFS1280
DLP-RFS1280
ПроизводительDLP Design
Партномер производителяDLP-RFS1280
ОписаниеIoT/Communication Modules DLP Design DLP-RFS1280
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | DLP Design |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | 0℃~+70℃ |
| Output Power | 11.5dBm |
| Frequency | 2.4GHz |
| Interface | SPI |
| Operating Voltage | 1.8V~3.7V |
| Frequency range | 2.4GHz |
| Receive Current | 5.6mA |
| Current Of Transmitting | 24mA |
| Antenna Type | IPX connector;On-board PCB Antenna |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.7V |
| Modulation System | LoRa;GFSK;FLRC |
| Support Interface | SPI |
| Send Current | 24mA |
