YLED1206RQSIDE
YLED1206RQSIDE
ПроизводительYONGYUTAI
Партномер производителяYLED1206RQSIDE
ОписаниеOptoelectronics YONGYUTAI YLED1206RQSIDE
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | YONGYUTAI |
| Вес | 0.06 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Power Dissipation | 30mW |
| Vf - Forward Voltage | 1.2V~1.5V |
| View Angle | 20° |
| Current - DC Forward (If) | 20mA |
| Reverse Voltage | 5V |
| Radiant Intensity | 7mW/sr |
| Wavelength | 930nm~960nm |
| Viewing Angle | 20° |
| Pd- Power Dissipation | 30mW |
| Wavelength - Dominant | 930nm~960nm |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.2V~1.5V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 5V |
| Current - DC Forward(If) | 20mA |
| Half wave width | 30nm |
