LL1005-FH10NK=P3
LL1005-FH10NK=P3
ПроизводительTOKO
Партномер производителяLL1005-FH10NK=P3
ОписаниеInductors, Coils, Chokes TOKO LL1005-FH10NK=P3
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | TOKO |
| Вес | 1 |
| Tolerance | ±10% |
| Q @ Freq | 12@100MHz |
| Rated Current | 300mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 460mΩ |
| Inductance | 10nH |
| Frequency - Self Resonant | 3.75GHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
