PTL1608-F2N2C
PTL1608-F2N2C
ПроизводительTOKO
Партномер производителяPTL1608-F2N2C
ОписаниеInductors, Coils, Chokes TOKO PTL1608-F2N2C
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | TOKO |
| Вес | 1 |
| Tolerance | - |
| Q @ Freq | 6.5@100MHz |
| Rated Current | 650mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 220mΩ |
| Inductance | 2.2nH |
| Frequency - Self Resonant | 8.4GHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
