GB818 M2*4
GB818 M2*4
ПроизводительSDW
Партномер производителяGB818 M2*4
ОписаниеHardware Fasteners SDW GB818 M2*4
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | SDW |
| Вес | 1 |
| Pitch | 0.4mm |
| Specifications | M2 |
| surface treatment | - |
| material quality | 304 stainless steel |
| Head diameter | 3.7-4mm |
| Head thickness | 1.46-1.6mm |
| Tooth outer diameter | - |
| Performance level | - |
| End processing | - |
| Groove type | - |
| Nominal length | - |
| Dental form | - |
| Groove depth | - |
| Interdental distance | - |
| Slot number | - |
| Tensile strength (N/mm ²) | - |
| Breaking torque (N • m) | - |
