WI1210UC2R2JST-HF
WI1210UC2R2JST-HF
ПроизводительDDY
Партномер производителяWI1210UC2R2JST-HF
ОписаниеInductors, Coils, Chokes DDY WI1210UC2R2JST-HF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | DDY |
| Вес | 0.08 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 25@50MHz |
| Type | Wire-wound Chip Inductor |
| Rated Current | 310mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 2.41Ω |
| Inductance | 2.2uH |
| Frequency - Self Resonant | 130MHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
