WI1210UC82NJST-HF
WI1210UC82NJST-HF
ПроизводительDDY
Партномер производителяWI1210UC82NJST-HF
ОписаниеInductors, Coils, Chokes DDY WI1210UC82NJST-HF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | DDY |
| Вес | 0.08 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 55@300MHz |
| Type | Wire-wound Chip Inductor |
| Rated Current | 900mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 200mΩ |
| Inductance | 82nH |
| Frequency - Self Resonant | 1GHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
