WI1210UCR68JST-HF
WI1210UCR68JST-HF
ПроизводительDDY
Партномер производителяWI1210UCR68JST-HF
ОписаниеInductors, Coils, Chokes DDY WI1210UCR68JST-HF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | DDY |
| Вес | 0.09 |
| Tolerance | ±5% |
| Q @ Freq | 45@150MHz |
| Type | Wire-wound Chip Inductor |
| Rated Current | 430mA |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 1.2Ω |
| Inductance | 680nH |
| Frequency - Self Resonant | 400MHz |
| Saturation Current (Isat) | - |
