WI1812PS4R7MST-HF
WI1812PS4R7MST-HF
ПроизводительDDY
Партномер производителяWI1812PS4R7MST-HF
ОписаниеInductors, Coils, Chokes DDY WI1812PS4R7MST-HF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | DDY |
| Вес | 0.38 |
| Tolerance | ±20% |
| Q @ Freq | 35@1MHz |
| Type | Wire-wound chip inductor |
| Rated Current | - |
| Ratings | - |
| Current Rating | - |
| DC Resistance (DCR) | 110mΩ |
| Inductance | 4.7uH |
| Q @ Frequency | 35@1MHz |
| Current - Saturation (Isat) | 1.15A |
| Frequency - Self Resonant | 140MHz |
| Saturation Current (Isat) | 1.15A |
| DC Resistance(DCR) | 110mΩ |
