WI1812PS561MST-HF
WI1812PS561MST-HF
ПроизводительDDY
Партномер производителяWI1812PS561MST-HF
ОписаниеInductors, Coils, Chokes DDY WI1812PS561MST-HF
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Индукторы (SMD) |
| Производитель | DDY |
| Вес | 0.388 |
| Tolerance | ±20% |
| Q @ Freq | 40@1MHz |
| Type | Wire-wound Chip Inductor |
| Rated Current | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 6.1Ω |
| Inductance | 560uH |
| Frequency - Self Resonant | 3MHz |
| Saturation Current (Isat) | 110mA |
