TSL8329M
TSL8329M
ПроизводительTagore Technology
Партномер производителяTSL8329M
ОписаниеRF and Wireless Tagore Technology TSL8329M
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | Tagore Technology |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Supply Voltage | 5V |
| Features | Integrated low noise amplifier;Integrated RF switch;Multi-band support |
| Frequency range | 2GHz~4.2GHz |
| Voltage - Supply | 5V |
