RF4463F30-868
RF4463F30-868
ПроизводительG-NiceRF
Партномер производителяRF4463F30-868
ОписаниеIoT/Communication Modules G-NiceRF RF4463F30-868
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | G-NiceRF |
| Вес | 5.19 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Features | Support adaptive frequency hopping;Integrated temperature sensor |
| Frequency range | 868MHz |
| Sensitivity | -126dBm |
| Receive Current | 13.5mA |
| Current Of Transmitting | 500mA |
| Voltage - Supply | 3.3V~6.5V |
| Modulation System | FSK;GFSK;ASK |
| Output Power(Max) | 30dBm |
