SV610-868MHz
SV610-868MHz
ПроизводительG-NiceRF
Партномер производителяSV610-868MHz
ОписаниеIoT/Communication Modules G-NiceRF SV610-868MHz
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | G-NiceRF |
| Вес | 2.45 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Interface | - |
| Features | Module reset function;Restore factory settings function |
| Frequency range | 868MHz |
| Sensitivity | -121dBm |
| Receive Current | 25mA |
| Current Of Transmitting | 95mA |
| Voltage - Supply | 3.3V~7V |
| Modulation System | GFSK |
| Model | Transceiver |
| Output Power(Max) | 20dBm |
