70005K
70005K
ПроизводительAcme Electric/Amveco/Actown
Партномер производителя70005K
ОписаниеInductors, Coils, Chokes Acme Electric/Amveco/Actown 70005K
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Силовые трансформаторы |
| Производитель | Acme Electric/Amveco/Actown |
| Вес | 1 |
| Output Current | 72mA;36mA |
| Power | - |
| Isolation voltage | 4kV |
| Primary Side Voltage | 115V;230V |
| Primary Winding | Dual channel |
| Secondary Side Voltage | 22V;44V |
| Secondary Winding | Two channels |
