EM4095HMSO16B+
EM4095HMSO16B+
ПроизводительEM Microelectronic
Партномер производителяEM4095HMSO16B+
ОписаниеRF and Wireless EM Microelectronic EM4095HMSO16B+
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | EM Microelectronic |
| Вес | 1 |
| Quiescent Current | 1uA |
| Frequency | 100kHz~150kHz |
| Interface | SPI;I2C;UART |
| Interface Type | SPI;I2C;UART |
| Features | Built-in antenna driver;Low power wake-up |
| agreement | ISO 14443;ISO 15693;EPC;NFC |
| mains input | 4.1V~5.5V |
| transmission rate | - |
| Voltage - Supply | 4.1V~5.5V |
