EM4200A6DF2C-001+
EM4200A6DF2C-001+
ПроизводительEM Microelectronic
Партномер производителяEM4200A6DF2C-001+
ОписаниеRF and Wireless EM Microelectronic EM4200A6DF2C-001+
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прочее |
| Производитель | EM Microelectronic |
| Вес | 1 |
| Frequency | 100kHz~150kHz |
| Interface | - |
| Interface Type | - |
| Features | Energy harvesting;Built-in non-volatile memory;Data verification |
| agreement | ISO 14443;ISO 15693;EPC;NFC |
| mains input | 6.9V~9.3V |
| Voltage - Supply | 6.9V~9.3V |
